Výkonný s dobrým foťákom cca 300€

Poslaťod MaxCore » Sob 31. Mar 2018 21:39:08

Dobrý večer, uvažujem nad kúpou nového telefónu. Má to ešte čas ale tak predom uvažujem. Poradiť by som si nejako vedel, ale chcel by som počuť aj vaše názory. Požadujem tých 4GB RAM, výkon je dosť všeobecná vec, prirovnám to k bodom v AnTuTu: nejakých tých 90000 a viac by bolo skvelé. Fotoaparát musí byť kvalitka, špica. Preferujem skener odtlačkov prstov na prednej strane pod displejom. USB-C by nebolo na škodu, pozerám veľmi aj na dizajn. Cenovka cca 300€. Samozrejme, čím lepší pomer cena/výkon, tým lepšie. Len tak rozmýšlam či je lepšie mať nejaký nový model strednej triedy alebo staršiu vlajkovú loď.
Najviac idem po Honore 9 (cca 315€), Honore 8 (cca 239€) a HTC U Ultra (cca 269€). Som verný značke Honor, ale na HTC má láka duálny displej, extra výkon a hlavne ten QuadHD hlavný displej. Chýbajúci 3,5mm Jack mi ale robí jemný problém. Fotoaparát má ale špikový. Honor 8 vs Honor 9... Vo všetkom je otrochu lepší H9... Či už foťák, skener odtlačkov, zahnutý dizajn ale hlavne o 180% lepší výkon. 80€ navyše, ale poriadny upgrade. Aký je váš názor?
Samsung Galaxy Y, Motorola Motoluxe XT615, Acer Liquid Z200, Honor 4C, Huawei Y6 II Compact, HTC U Ultra
Obrázok užívateľa
MaxCore
Moderátor
Moderátor

mobil: HTC U Ultra 64GB Blue
tablet:

Späť na Kúpa zariadenia - rady, skúsenosti

TOPlist