Objednanie tovaru.

dobré - zlé obchody, kde dostať android zariadenia a príslušenstvo

Poslaťod Efan » Pon 28. Apr 2014 13:34:53

Zdravim, chcel by som sa spytat ci ma niekto skusenosti obiednat si daco z tejto stranky
Kód: Vybrať všetko
http://www.everbuying.com/
Chcem si stadial daco objednat na Slovensko kreditnou kartou.
Efan
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod djmikxy » Pon 28. Apr 2014 14:38:49

Mne to pride ako kazda ina.. dx.com alebo ebay.com na vsetkych ta mozu okaslat keby velmi chceli.. ja osobne s touto co si dal ty nemam skusenost.. ale pokial objednas na skusku nieco mensie a dojde to tak ako si si prial tak mozes verit aj vecsim veciam.. ja osobne by som neobjednal na prvy krat nieco v hodnote 300€.. ale skor nieco do 5€ na otestovanie ;)
Moje terajsie "dela" Sony Xperia Z - HTC HD7 - iPhone 4 - Blackberry 9300 curve - Nokia 1616
Obrázok užívateľa
djmikxy
admirál
admirál

mobil:
tablet:

Poslaťod BlasterXXL » Pon 28. Apr 2014 17:35:41

maju PayPall verified, tj PayPall ruci ze su ok predajcovia. nebal by som sa toho, pre max istotu zaplat cez paypall (garantuju ak predajca neposle tovar v poriadku alebo nastane problem v platbe plus je to okamzite plus je ok vymenny kurz), plus rataj ze to este moze zachytit colnica a vyrubit clo+dan ;) ja by som pohladal rovnaky vyrobok v EU.
Samsung Galaxy S4, Samsung Note 3, Samsung Galaxy Tab, Samsung Galaxy Tab 3, Asus Transformer Prime TF201, Asus Transformer Pad TF701, iPad Air
BlasterXXL
kapitán
kapitán

mobil: Samsung Galaxy S
tablet: Asus Transformer Tab

Poslaťod Efan » Pon 28. Apr 2014 17:37:10

Nic drahe, len ma zaujala tato ponuka
Kód: Vybrať všetko
http://www.everbuying.com/product523895.html
Efan
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod BlasterXXL » Pon 28. Apr 2014 17:51:19

zisti si kolko bude shipping cost do Slovakie ;) typujem tak ze 40USD minimalne, vypln objednavku az kym ti neukaze cenu dopravu, ale este ju nepotvrdzuj.
Samsung Galaxy S4, Samsung Note 3, Samsung Galaxy Tab, Samsung Galaxy Tab 3, Asus Transformer Prime TF201, Asus Transformer Pad TF701, iPad Air
BlasterXXL
kapitán
kapitán

Poslaťod djmikxy » Pon 28. Apr 2014 17:56:58

Na ebay je toto iste v podstate len ina farba.. http://www.ebay.com/itm/Trendy-30000mAh ... 58af0cf40c cize ja by som to bral z ebay.. ale tak vyskusat mozes..

Doprava je zadarmo kedze tam pise free shipping! vyskusaj mozno budes spokojny..

To ze tam je paypal verified neznamena ze ti zato paypal ruci! to znamena ze spolupracuju spolu a je to overene.. Ebay ti dava garanciu toho co si napisal ze ti vratia peniaze a nie paypal.
Moje terajsie "dela" Sony Xperia Z - HTC HD7 - iPhone 4 - Blackberry 9300 curve - Nokia 1616
Obrázok užívateľa
djmikxy
admirál
admirál

mobil:
tablet:

Poslaťod Efan » Pon 28. Apr 2014 18:18:58

Jej fest dakujem, tak objednavam s ebayu.
Efan
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod BlasterXXL » Uto 29. Apr 2014 8:10:46

djmikxy píše:Doprava je zadarmo kedze tam pise free shipping!

toto s oblubou pisu US portaly ale plati to len v ramci US! (a mozno CA).
djmikxy píše:To ze tam je paypal verified neznamena ze ti zato paypal ruci! to znamena ze spolupracuju spolu a je to overene..

to znamena ze paypall ruci za to, ze transakcia medzi tebou a predajcom bude korektna a ze dostanes to co si si objednal. potom si to oni vymahaju od predajcu. ano robi toto aj ebay, ale ten to robi len v ramci svojho portalu.
v paypall mas na svojom konte specialne oddelenie kde si sledujes kazdu jednu transakciu. ako vravia sami "We’ll review the claim, and if we decide in your favour, we’ll refund the full value of your payment, including original postage costs*."
kupoval som cez ebay, aj cez paypall, aj z US..no ej veru ze hodne dost veci.....par problemov som aj mal a riesil som to cez paypall centrum a vzdy to vyriesili.

ale inak suhlasim ze ak moze kupit cez ebay z UK alebo DE (videl som tu nabijacku tam aj ja) tak jednoznacne kupit odtial, ale nechcel som mu to doporucovat lebo ebay treba by opatrnejsi ako pri velkom portale, treba si preverit aku reputaciu ma predajca.
BlasterXXL
kapitán
kapitán

Späť na Obchody

TOPlist