Brick P9 lite VNS-L21

Poslaťod trackmehard » Pon 13. Mar 2017 19:27:52

Zdravím,

mal som problém s tým že zariadenie potrebovalo overovací gmail email tak ako tu už bolo v nejakej téme spomínané, ale email už proste nie je použiteľný tak nastal problém... v telefone bol predvolený zrejme 7.0 android, a tam je asi fixnutý ten trik že pri zadávaní emailu dam ten swype a otvoria sa nastavenia, este som skusal oznacit text a dat "assist" aby som sa dostal k netu a potom to pripadne nejak skusil cez nova launcher, ale nic z tohto tam nefunguje.

Potom som sa docital ze musim ist na 6.0 ak chcem toto spraviť, no a tu nastali problemy z oficialnej stranky som si stiahol "medzibalik" na downgrade a flashol ho formou volume up+down+power button, presne podla navodu.
No a od tej doby loop boot, nejde mi dostat sa nikam, predtym vsetky tie tlacitkove kombinacie fungovali... teraz chcem napr recovery, podrzim volume up a power a telefon len preblikne zavibruje a zase mam logo huawei...
a do fastbootu som sa nedokazal dostat absolutne ani predtym, ta kombinacia volume down a power nic nerobila len sa mi normalne dalej nacitaval system.

Otazka je co s tym teraz? nejak mi dosli napady... ziadna kombinaci nejak nefunguje, vzdy len zavibruje a preblikne logo a to uz ostane svietit.
Predtym vsetko fajn, dostal som sa do recovery, spravil som factory reset atd ale z tohto naozaj neviem ako von, na microSD co tam mam zasunutu mam ten krok. 2 tu ROM ktora mala prist po tom "medzibaliku" ale hovorim ze nedostanem sa nikam, takze mi je tam na nic.

Ocenim kazde rady, vdaka.
trackmehard
zelenáč
zelenáč

mobil: iphone
tablet:

Poslaťod Stano36 » Pon 13. Mar 2017 21:22:18

Do fastbootu by si sa mal dostať :
Vypnúť mobil
Podržať hlasitosť dole a pripojiť USB kábel

Skús použiť tento návod na opravu zariadenia.
Obrázok užívateľa
Stano36
Administrátor
Administrátor

mobil: HTC U12+
tablet: Lenovo YT3-PRO

Späť na Huawei P9 lite

TOPlist