Sensation - repráky problém

Poslaťod DefunctiO » Str 30. Nov 2011 21:40:17

Zdravím, zase raz ja, zase raz moje HTC Sensation a zase raz problém....

Ide o to, že repráky veľmi chrčia pri prehrávaní hudby, akoby som mal nastavený nejaké prehnaný EQ (ktorý mám však (ak tam nie sú niekde skryté nastavenie tohoto) vypnutý).

Okrem toho, niekedy, keď neprehrávam žiadne audio, počujem z reprákov pukanie, dosť rýchle asi 3 puky za sekundu. Znie to skoro ako elektrické pukanie no rýchle. Toto okamžite prestane keď pustím hudbu. (Hudba nastavím tak potichu, že ju nepočujem ale to, že pukanie zmizlo počuť)

Teda, žiadam vás teda o radu, čo by to asi mohlo byť? ako sa toho zbavím na trvalo?

Potom, možno ešte ďalší problém, pri PowerAmp (zakúpené) mi audio raz za čas prestane hrať a odmieta sa pustiť až do reštartu mobilu. (app andless prehráva hudbu v pohode)

ďakujem za akékoľvek postrehy :)
HTC Sensation - S-OFF, MIUI, Android 2.3.7, Dual Core 1.7GHz
MS - 32gb samunsg class 10
Obrázok
Obrázok užívateľa
DefunctiO
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod pitr37 » Str 30. Nov 2011 23:51:33

Repro má Sensation len jeden a to nieje žiadna sláva. Aj keď teda mne tam nič nepuká, hrá čisto. Ak si chceš hudbu vychutnať, použi sluchátka, neviem, či Ti to aj tam puká. Power Amp je jeden z najlepších prehrávačov na Android, Ja som ho mal ale len na skúšku a za ten čas nebol žiadny problém. Ak si ho zakúpil, tak ho máš na stálo, skús ho odinštalovať a znova nainštalovať.
HTC evo 3D
LiquidSmoothOficial®
pitr37
starý morský vlk
starý morský vlk

mobil:
tablet:

Poslaťod duchan » Štv 01. Dec 2011 10:00:48

Ak predpokladas ze je to chyba na hardveri tak to rovno odnes vyreklamovat resp. do servisu. Ani nerozmyslaj ze by si nieco skusal sam pokial to mas v zaruke (skoda prace).
Ericsson A2618 > Siemens C35 > Nokia 3310 > Alcatel OT 525 > SE T68i > Alcatel OT 735 > Nokia 3100 > Nokia 6230 > Nokia 6100 > Nokia 6600 > Nokia N73 > HTC Touch > Nokia E51 > HTC Hero > HTC Desire > Galaxy S2
duchan
admirál
admirál

mobil:
tablet:

Späť na HTC Sensation , Sensation XE , Sensation XL

TOPlist