Samovolne zapinanie aplikacii

Poslaťod Ampo » Štv 05. Júl 2012 21:10:39

Zdarte,
Uz mam toho dost, preto som sa rozhodol sem napisat s spytat sa. Mam HTC Sensation, v ktorom mam nahratych kopu aplikacii. Problem vsak je, ze vela z nich sa neustale samovolne zapina a bezi tak na pozadi. Ked otvorim task killer, vidim v nom vzdy spustenych minimalne 10 roznych aplikacii, ktore mi zeru takmer vsetky volnu pamat, ktorej mimochodom v Sensation nie je na rozhadzovanie.. Ked dam v task killeri zavret vsetky spustene aplikacie,zavrie ich to. Lenze ked po par sekundach spustim task killer znovu, vidim, ze zase bezi niekolko dalsich aplikacii, ktore som vobec nezapinal. Viete mi prosim poradit, ako docielim to, ze sa mi ziadna aplikacia nebude spustat samovolne? Viem, ze existuju nejake autokillery, ktore pravidelne vypinaju zvolene aplikacie, no podla mojho nazoru to vobec neriesi problem, ak tak to len zbytocne zere dalsiu pamat, ktorej je uz tak malo.
Este spomeniem, ze v HTC sa v nastaveniach da nastavit limit procesov, ktore bezia sucasne. Pri starej verzii androidu som nastavil napr. 3, a fakt to fungovalo - v task killeri vzdy bezali len 3 aplikacie. Od novej verzie vsak toto nastavenie vobec nefunguje, nastavim limit, no aj tak ich bezi minimalne 10 naraz.
Ampo
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Späť na HTC Sensation , Sensation XE , Sensation XL

TOPlist