Hard reset Sensation Xl - uplny reinstal

Poslaťod peto5o » Pon 07. Máj 2012 7:44:11

Prajem pekný deň.

Mám menší problém s mojím HTS Sensation Xl. Občas mrzne, treba ho odblokovať a zablokovať. Počul som, že takýto problém majú viacerý. Skúšal som reset cez menu - klasicky legálne, no nepomáha to. Chvíľu ide v pohode a potom zase sem tam zamrzne. Myslel som že počkám na android 4.0, no podľa najnovších info bude až koncom mesiaca. Chcel by som sa vás opýtať, či niekto nepozná postup na HARD Reset. Ten klasicky cez vyvolanie botovacieho menu pri zapínaní telefónu taktiež nepomáha. Potom som zvažoval možnosť ho rootnuť a skúsiť nahrať odznova pôvodnú roomku. Lenže neviem aký program použiť na XL a hlavne kde nájsť bezpečnú pôvodnú room.

Ďakujem
HTC Desire
peto5o
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod shiro » Uto 08. Máj 2012 8:26:01

pokial ti nezabera factory reset, tak ho reklamuj.
a room znamena miestnost a nie nejaky software, aspon sa nauc pojmy.
shiro
admirál
admirál

mobil: Huawei P8 Lite
tablet:

Poslaťod peto5o » Štv 10. Máj 2012 9:49:44

Majster sveta, len sa nepokakaj z toho jedneho o naviac ;)

Dik, za zavratne super radu, ze ho mam dat reklamovat...
HTC Desire
peto5o
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod shiro » Pia 11. Máj 2012 11:22:04

Aspon nepisem ako nevzdelanec. Zbytocne potom vyzeras smiesne a trapne a kazdemu rozhlasujes do sveta ze vobec nevies o com pises. Mne je to fuk pis si ako chces, ty budes za blba, nie ja.

Co sa reklamacie tyka, neviem akoze co si myslis ze doma vyriesis? Pouzi hlavu a logicke myslenie ty maestro, ked uz pindas do dakoho. Ked ti to raz mrzne, tak ho neukecas aby nemrzol a factory reset je asi tak vsetko co mozes doma urobit (okrem nahrania custom rom ale tam ti pada zaruka). Mobil sa s tebou dohadovat nebude, ked mu raz sibe, tak fungovat nebude a je fuk co si ty myslis alebo hovoris.

Inac ziadny hard reset neexistuje. Existuje len factory reset,ktory si uz robil, takze vies o co sa jedna. Okrem fact. resetu existuje potom uz len nahratie custom rom, alebo nahratie rom z RUU suboru *.exe, ktory je mozne stiahnut na htc mobily napr. z shipped-roms webu. Ale pochybujem ze to pomoze, ked ti to mrzne aj po factory resete, ktorym mozeme vylucit SW zavadu.
shiro
admirál
admirál

mobil: Huawei P8 Lite
tablet:

Späť na HTC Sensation , Sensation XE , Sensation XL

TOPlist