Zlý root 500

Poslaťod zetko » Str 24. Sep 2014 18:47:06

Ahojte, mal som desire S, úspešne som ho rootol, potom one x, tiež bez problémov, momentálne mám one m8 po root, medzi tým nejaké úspechy tak isto htc, ale aj samsung, ale k veci. Kamarát chcel root na 500 ku. Takže návod, a ide sa. HTC dev, všetko OK, custom recovery, vyzeralo to OK, ale neúspešný pokus nahrať superSU... Tak odznovu ale žiadny návod nefungoval, vravím Ok, dám všetko späť a nechám tak. No ale áno cez menu ani cez recovery nefungovalo reštart na továrenské nastavenia. Tak som našiel niekde originál recovery a dal to, no kameň úrazu je že to nebolo recovery zo Slovenska a polovica veci chyba v telefóne, nemá niekto slovenské recovery alebo ako dostanem a kde nájdem ruu soft alebo iná rada na túto tému? Akékoľvek rady prijímam okrem inštalácie chýbajúcich aplikácií z marketu... Asi naozaj záloha niekoho recovery zo Slovenska (neviem ci je rozdiel Orange, t-mobile...) alebo exe varianta originál softu, no na nete som našiel iba staršie verzie, toto je z najnovším Ota... Ďakujem
zetko
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Späť na HTC Desire 500

TOPlist