Asus Eee Pad Slider SL101

Poslaťod rostlerkk » Sob 12. Mar 2016 8:34:50

Nazdar borci,

mam taku otazku ... vratil sa mi z reklamacii tablet Asus Eee Pad Slider SL101, kde mi podla vyjadrenia menili dosku a baterku. Je tam nainstlaovany firmware Andorid 3.2.1, ale neda sa upgradovat. V nastaveniach sa upgradovat neda, system vypisuje ze ziadna aktualizacia nie je dopstupna. (ano mam zapnutu wifi). Priamo zo servisu mi zaslali link, odkial som si stiahol firmware 4.0, no ked ho nakopirujem do internej pamäte tabletu, nic sa neudeje ani po restartovani tabletu, system nerozpozna novsi software a nezacne aktualizacia ... skusal som tu novu verziu nakopirovat aj na SD kartu - bez upechu, rovnaky vysledok ako pri nakopirovani na internu pamät. Novy firmware som samozrejme rozbalil ( skusal som ho nakopirovat aj nerozbaleny, aj rozbaleny 1x, aj rozbaleny do druhej urovne a aj rozbaleny uplne ...).

Tak som si povedal ze ho dam komplet dole, skusal som to cez master reset ( pri bootovani som stlacil najprv tlacidlo pre stisenie zvuku potom hned tlacidlo pre pridanie zvuku ), ale zobrazi sa iba logo Android so zltym vykricnikom, neponukne mi nacitanie firmwaru z SD karty ...

Ok, tak som si povedal ze to skusim tak ze odomknem bootloader alebo to skusim cez ROOT, no ziadny zo sposobov ktory som nasiel na nete mi nefunguje ...

Pytam sa, je vobec nejaka moznost ako dat dole ten retartovany system ktory tam mam teraz ? mne to pripada ako nejaky DEMO Android - testovaci, pretoze nikde ale absolutne nikde ani pri instalovani a ani po instalacii sa neda pridat Google ucet, co je vlastne dovod preco chcem dat ten system dole. Nemozem stahovat aplikacie ...

Alebo mi staci iba doinstalovat Google Play Store ? to som skusil, ale po nainstalovaci Google Play Services mi stale vypisuje chybu a padne ... prosim o pomoc, neviem ako mam toto vyriesit.
Prílohy
IMG_0349.jpg
tu je foto aktualneho stavu tabletu
IMG_0349.jpg (501.56 KiB) Zobrazené 523 krát
rostlerkk
zelenáč
zelenáč

mobil: iPhone 4S
tablet: Asus SL101

Poslaťod brm » Sob 12. Mar 2016 10:41:55

A v položke Účty a synchronizácia Ti chýba tá položka na pridanie Google účtu?
Samsung Galaxy S8+ 64GB | OnePlus3 64GB | LG G2 D802 32GB | Huawei Mediapad M2 10.0 WiFi 16GB

Zálohuj! Zálohuj! Zálohuj!
Obrázok užívateľa
brm
Moderátor
Moderátor

mobil: Samsung Galaxy S8+ 64GB
tablet: Huawei Mediapad M2 10.0

Poslaťod rostlerkk » Sob 12. Mar 2016 10:44:21

áno, nikde sa nedá pridať Google Account ..
rostlerkk
zelenáč
zelenáč

mobil: iPhone 4S
tablet: Asus SL101

Späť na Asus

TOPlist