Nefunkčné zvonenie

všeobecne o Androide
Príspevky triediť do kategórie smartfónov kde je uvedený výrobca a model !

Poslaťod Iluvatar » Pon 08. Jan 2018 14:06:08

Zdravím. Som majiteľom telefónu OUKITEL K6000 Pro, mám ho už od roku 2016 a doteraz s ním neboli problémy.

Dnes som zistil, že mi "nezvoní". Teda on ukazuje, že sa mi niekto snaží dovolať, aj vibruje, ale nepočujem žiadny zvuk zvonenia. SMS pípnutie funguje, budík funguje, notifikácie od aplikácií fungujú, keď pustím hudbu cez repro - funguje. Všetko počujem. Ale upozornenie na prichádzajúci hovor nie. Neviem presne od kedy tento stav existuje, častokrát celé dni komunikuje cez textové správy (sms, messenger, whats up...), určite však viem, že ešte 4.1.2018 v pohode zvonil. Dnes mi šéf povedal, že mi telefonoval a nedvíhal som. Samozrejme, že som si našiel neprijatý hovor, tak som sa tomuto problému začal venovať.

Skúšal som nastaviť hlasitosť zvonenia - na plné "pecky". Skúšal som iné zvonenie, ale ani mi nezahralo ukážku zvonenia pri výbere. Proste telefón je ticho. Skúšal som aj iný profil - bez výsledku. Skúšal som zmeniť upozornenie-pípnutie pri sms a krásne som počúval, aké tie pípnutia existujú. Reštart telefónu tiež nepomohol. Napadlo mi, že by za tým mohla stáť aktualizácia nejakej aplikácie, ale odkedy tlf mám sa aplikácie aktualizujú často, no s týmto problémom som sa stretol len teraz.

Budem vďačný za vaše rady. Snáď mi niekto z vás pomôže. ;-)
Iluvatar
zelenáč
zelenáč

mobil: OUKITEL K6000 Pro
tablet:

Späť na Android

TOPlist